Nasz warsztat

Budynek Serwislandu powstał według indywidualnego projektu. Ergonomia oraz przeznaczenie każdego metra kwadratowego powierzchni zostało gruntownie zaprojektowane w oparciu o sugestie sprawdzonego zespołu fachowców oraz właściciela obiektu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Obszerny i monitorowany parking przed serwisem pozwala na stały 24 godzinny dozór powierzonych aut.

Hala warsztatowa jest w stanie pomieścić 4 samochody. 2 na podnośnikach i 2 poza nimi. Większa ilość stanowisk nie jest nam potrzebna ponieważ dokładamy w ten sposób więcej starań w dokładność pracy.
Wysokość hali pozwala na podniesienie auta o ponadnormatywnych gabarytach, uzbrojonych np. w wysokie bagażniki dachowe, wystające koła zapasowe czy dodatkowe oświetlenie.
Część warsztatowa spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa dla pracowników oraz wymogi w zakresie ekologii, utylizacji odpadów oraz odprowadzania spalin oraz innych szkodliwych substancji.
Hala jest doskonale doświetlona zarówno światłem dziennym jak też sztucznym.
Stanowiska naprawcze wymontowanych części są przestronne i bogato wyposażone w niezbędne narzędzia.

Dział Obsługi Klienta – Tutaj szybko i sprawnie obsługiwani są klienci oraz kurierzy firm spedycyjnych dostarczający części.

Poczekalnia dla klientów – Czysto i kulturalnie, dla oczekujących klientów kawka i gazetka. Dostępna sieć Wi-Fi.
Klienci przyjeżdżający z daleka, których naprawa ich auta skłania do nocowania we Wrocławiu zainteresuje z pewnością zapewnienie przez Serwisland noclegu w hotelu nieopodal Warsztatu w cenie 120 zł za dobę – cena ze śniadaniem oraz transportem do i z hotelu.

%d bloggers like this: